Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Vysoké kozačky jako hit číslo jedna

Loňský podzim a zima odstartovaly jeden velice zajímavý hit. Jsou jimi vysoké kozačky, které by neměly chybět v žádném botníku ženy, která je cílevědomá a sleduje poslední módní novinky.

Neuvěřitelné na tom však je, že téměř všichni světově známí návrháři vyslali do světa tento trend zároveň. Kozačky různých barev a tvarů byly během několika podzimních týdnů předvedeny na přehlídkových molech. Alespoň jedny takové kozačky by neměly chybět ani ve vašem šatníku.

Extra vysoké kozačky

Možná byste tomu nevěřili, ale vysoké i extra vysoké kozačky jdou velmi dobře na odbyt. Téměř ihned po tom, co takovéto kozačky spatřily světlo světa, se staly hitem. Rozhodně se mezi námi najdou i tací, kterým tento typ obuvi k srdci nepřirostl, ale i přes to je po extra vysokých kozačkách stále velká poptávka.

Vysoké kozačky

Takové vysoké kozačky si lidé oblíbili v mnoha různých provedeních. Nejvěrnější ovšem zůstávají kozačkám, které jsou úzké a těsně vám lemují nohy. Druhým oblíbeným stylem jsou boty, které se nad koleny mírně rozšiřují a dají se přehnout směrem dolů a nakonec jsou to kozačky se šněrováním, které vypadají dobře u tříčtvrtečních kalhot nebo u džínových kraťasů.