Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Tip: Sportovní boty a sandále Keen

Boty Keen jsou vhodné na jakékoliv nošení. Jedno jestli s nimi jdete do práce, školy nebo na výlet. Jde skutečně o outdoorové boty a sandály se vším všudy.

Obuv Keen vyrábí stejnojmenná americká společnost, která si nechala patentovat ochranu prstů a rychlé pevné stahování. Díky masivnějšímu vzhledu můžete tyto sandály nosit takřka kamkoliv.

Sandály Keen jsou určeny pro všechny příznivce sportu a dlouhých procházek. Firma pamatuje na děti, ženy i muže a nabízí jim rozličné kolekce. A to jak podle pohlaví, tak podle účelu, pro které se budou boty Keen používat.

Kolekce Keen

Sandále Keen je možné koupit v pánské, dámské a dětské verzi, tak i v několika kolekcích. Nejznámější z nich je kolekce Keen Newport, dále pak Alamosa, Arroyo ii, Clearwater, Coronado, Newport h2 jr, Owyhee, Venice a Whisper. Cenové relace se pohybují okolo dvou tisíc korun za pár.

Složení boto sandálů Keen

Keen představuje jakýsi hybrid mezi klasickým pojetím boty a sandály. Tato sandálobota je vyrobena tak, aby byla co nejlehčí a zároveň umožňovala svému majiteli dostatek komfortu při každodenním nošení.

Podrážka bot Keen je nejčastěji z gumy, podšívka je z hydrofobní síťoviny, což znamená, že ani po velké námaze nebude síťovina zapáchat potem svého nositele. Svršek je vyroben z PES páskoviny. Ventilační systém je díky síťovině v botě zabudován. Zapínání může být buďto na suchý zip anebo na tkaničky.

Nejčastěji se dají boty Keen využít při cyklistice, nenáročně turistice, chození do práce a do školy anebo na práce na zahrádce. Naopak na vysokohorskou turistiku určené nejsou, neboť nechrání nohu před kameny, sutí a možnostmi vyvrknutí kotníku. Kotníky nejsou pevně fixovány.

Sandále Keen pro každého

Sandále Keen využije každý, kdo chce mít na nohou boty, avšak podle pořekadla „ani oblečený, ani nahý“. Keen mu tento požadavek bohatě zaručí.