Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Seriál o kozačkách: Kozačky Guess

Kozačky Guess jsou hojně rozšířenou dámskou obuví. Kromě ryze praktického důrazu na denní nošení jsou kozačky vhodné i pro zcela privátní aktivity. V rámci našeho kozačkového seriálu přinášíme praktické tipy na kozačky všech možných značek, barev, velikostí a účelu jejich použití.

Kozačky Guess

Vysoké luxusní kožené boty, to jsou kozačky Guess. Mezi kozačkami jde o pomyslnou špičku ledovce. Jejich majitelky se mohou pyšnit zpracováním z kvalitní kůže a zároveň důmyslného střihu.

Kozačky Guess jsou založené na vysokém jehlovém podpatku, který jim dodává tolik požadovaný sex-appel. Tento rozměr je navíc umocněn na hezké štíhlé ženě, která je navíc vkusně oblečena a zároveň vyladěná do posledního detailu.

Kozačky Guess Adelene

Tenký jehlový podpatek je charakteristickým poznávacím znamením pro kozačky Guess Adelene. Tyto kozačky jsou špičaté. Jsou vyrobené ze strečového materiálu, který obepne vaše lýtka a vy se tak proměníte v sexy nymfu. Výška podpatku je deset centimetrů, platforma je vysoká centimetry tři.

Kozačky Guess Oriska

Další sexy kozačkami jsou ty, které nesou jméno Oriska. V těchto kozačkách budete vypadat tak trochu jako dáma z vykřičeného domu. Pro odvážné ženy jsou právě kozačky Oriska se šněrováním tím pravým, co mohou svým nohám dopřát. Výška podpatku je deset centimetrů.

Kozačky Guess Parks

Lesklé dámské kozačky Parks nad kolena jsou tím pravým, po čem bude šílet nejeden muž. Nenechte se odradit kabaretním vzhledem, v těchto kozačkách vám to bude nesmírně slušet.