Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Converse nejsou jen boty, ale i tašky a oblečení

Fashion společnost Converse je globální značka známá svými teniskami. Kromě toho však vyrábí i sportovní a street oblečení a další módní doplňky.

Converse boty, zejména pak tenisky či kecky zná téměř každý mladý člověk pod třicet. Tenisky s velkou hvězdou v logu připomínají plátěnky, což byly za časů nedávno minulý běžné boty dospívajících. Témž se jim říkalo čajny od původu země, ve které byly vyrobeny, ale také vietnamky či jen prostě a jednoduše kecky. Ostatně ani pojem tenisky nebyl tehdy neznámý a stal se dokonce ústředním motivem jedné normalizační písně s názvem Toulavé tenisky.

Converse však vyrábí i další zboží. Pojďme si udělat malý výčet, co všechno si můžete s velkou hvězdou v logu koupit.

Converse tašky

Hledáte-li trendové tašky, kabely či kabelky, jsou pro vás určeny kolekce Converse tašek. Ty mohou být módní, ale ryze sportovní přes rameno.

Converse peněženky

Ani peněženky nezůstaly ušetřeny a Converse je vyrábí a čile prodává. Avšak ruku na srdce, v tomto segmentu nejde příliš inovovat, takže pokud odmyslíme logo Converse, je možné peněženky zaměnit za jiné značky.