Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Boty Vans

Vše o botách Vans, historie bot Vans a přehled míst, kde koupíte boty Vans. Historie, obrázky a informace o botách Vans.

Boty Vans jsou streetovou módou pro mladé lidi, kteří se ztotožňují se skate životním stylem. Vansovky prosluli zejména provokativním vzhledem a pestrými barvami. Charakteristické pro boty Vans je šachovnice, která je na nich umístěná.

Boty Vans SK8 HI

Boty Vans SK8 Hi

Zakladatelem značky bot Vans je Američan Paul Van Doren, který 16. března 1966 otevírá svůj první obchod. Ještě téhož dne si koupilo boty Vans 12 zákazníků. Těchto prvních 12 párů bot Vans byly později pojmenovány jako Vans Authentic, ve své době prodeje nesly název Vans #44 deck shoes.

Boty Vans se vyrábějí v mnoha provedeních. Kolekce jsou zaměřeny jak na muže, tak i ženy a děti. Vans jsou svým vzhledem provokativní a hýří všemožnými barvami. Průměrná cena párů bot Vans činí okolo 1500 korun. Značka bot je zaměřena na image hip-hopera, který si nenechá nikým mluvit do svého života. Vans je tak synonymem bot pro mladou a dospívající generaci, která vyznává skate a skateboarding životní styl. Boty Vans je tak pro ně vhodnou volbou, jak zapadnout do kolektivu mezi své vrstevníky a stát se středem jejich pozornosti.

Tags: