Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Boty Steel

Boty Steel jsou určeny pro milovníky robustních bot, kteří mají rádi vysoké celokožené boty. Boty Steel mají pro svůj vzhled často přízvisko boty pro skinheady a nácky. Koženými botami Steel upoutáte pozornost každého, kdo zrovna neholduje steel módě.

I přes své negativní atributy, které boty Steel nesou, jsou vhodným ukazatelem i o pečlivosti jejich majitele. Díky tomu, že jsou boty Steel kožené, se musí často a pořádně udržovat. Leštění, mazání nebo krémování patří mezi každodenní povinnosti každého, kdo si boty Steel pořídí. Naštěstí může využít plno doplňků, které jsou pro tyto boty přímo určené.

Boty Steel

Boty Steel se člení podle počtu dírek pro tkaničky. Můžete nosit jak třídirkové, tak i deseti, patnácti nebo dvacetidírkové modely. Vzory na botách Steel vycházejí z anglické vlajky a často mají na špičce stylizovanou britskou vlajku. Vzory pro boty Steel vycházejí z mnoha motivů. Od motivů spidermana až po pirátské lebky s kříženými hnáty.

Kromě bot Steel můžete koupit i boty Dr. Martens (tzv. martensky), boty Shark, nebo boty KMM či boty SELMA.

Léto a boty Steel

V letních měsících dbejte o osobní hygienu zvláště pečlivě. Kožené boty Steel nejsou prodyšné a při jejich sundání byste mohli zapáchat. Doporučuje se kromě mytí nohou, pravidelné výměny ponožek, také boty Steel pravidelně větrat a vkládat do nich antibakteriální preparáty, které zmírňují anebo zcela odstraňují zápach.

Tags: