Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Boty Lacoste

Boty Lacoste jsou značkou sportovní obuvi, která pochází z Francie. Během několika desetiletí se rozšířila do celého světa. Boty Lacoste zdobí jednoduché logo krokodýla s otevřenou tlamou.

Boty Lacoste odrážejí vysokou kvalitu a dokonalé propracování každého detailu. Vyrábí se jen z prvotřídních materiálů. Není tajemstvím, že boty Lacoste již nevyrábí firma sama, ale nechává si je šít britskou firmou Pentland.

Boty Lacoste

Boty Lacoste - módní značka sportovní světa

Často používané materiály

Nejčastěji používané materiál, které na botách Lacoste můžete mít jsou kůže, plátno a semiš. Podrážky jsou z kvalitního materiálu se silnější vrstvou, takže chodidlo máte dostatečně daleko od země. Boty se nápadně podobají tenisovým modelům, což je dáno historií firmy Lacoste, která z tenisových bot vzešla. V současné době již boty Lacoste nejsou primárně určeny pro tenis a sport, ale zákazníci je vyhledávají coby rekreační a vycházkovou obuv. Mezi nejoblíbenější řady bot Lacoste patří Graduate, Frame nebo Solano.

Během několika let se značka Lacoste stala synonymem pro boty Lacoste, ale také pro kolekce oblečení, bot, parfémů a sportovního vybavení. René Lacoste, zakladatel společnosti Lacoste vstoupil do dějin jako tenista, který vyhrál David Cup.

Značka Lacoste ve světě

Boty Lacoste však netvoři páteř firmy Lacoste. Firma se zabývá ještě sportovními a volnočasovými oděvními kolekcemi, luxusními výrobky z kůže a navonět se můžete parfémy. Mezi nejznámější patří Lacoste Femme a je určen pro ženy a dívky.

Kromě výše zmíněného sortimentu se můžete setkat i s taškami Lacoste. Protože firma Lacoste je původně firmou profesionálního hráče tenisu Reného Lacosteho, můžete její logo vidět zejména na tenisových kurtech. Stylizovaného zeleného krokodýlka najdete třeba i ve výpletu tenisové rakety.

V roce 2007 zahájila firma Lacoste své výrobky a zejména i boty Lacoste prodávat prostřednictvím internetových stránek. Naleznete ji na adrese www.lacoste.com.

Značka Lacoste je na světě již od roku 1933 a stoletého výročí od svého založení dosáhne za dvacet let. Uvidíme, s čím ještě firma Lacoste přijde a s čím zaujme celý svět.