Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/obuvia.cz/www/obuvia.cz/includes/menu.inc).

Boty Crocs

Když se v roce 2003 v americkém Coloradu poprvé objevily boty Crocs, nikdo tehdy netušil, že se kvůli botám Crocs strhne doslova davové šílenství. Gumové boty Crocs znamenaly doslova revoluci v obouvání. Filmové hvězdy, hvězdy pop music, ale i řada významných osobností ve Spojených státech podlehla módě bot Crocs.

Crocs Cayman Neon Orange

Crocs Cayman Neon Orange

Každý chtěl boty Crocs nosit a pokud možno si koupit hned několik párů Crocsek. Boty Crocs se záhy ze Spojených států rozšířily do celého světa. Móda těchto bot po několika letech dorazila i k nám. Ačkoliv se již boty Crocs netěší tak velikému zájmu jako v době svého uvedení na trh, stále mají dost příznivců, kteří neváhají a barevné a výrazné boty Crocs obují a vyrazí s nimi nejen na pláž, ale také do společnosti.

Boty Crocs jsou sympatický módní doplněk pro denní nošení.

Crocs Olivia Ultraviolet

Crocs Olivia Ultraviolet

Boty Crocs nosí jak mladí lidé, tak generace jejich rodičů, ale nepohrdnou jimi ani důchodci, kterým připadají tolik populární gumové galoše jen s tím rozdílem, že boty Crocs jsou na první pohled líbivé a na dotek příjemné.

Tags: